Otel Ekipmanları Sektörünün Dev Buluşmasında Siz De Yerinizi Alın!

Firmanızın otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci büyük fuarı sektöründeki konumunu güçlendirmek, portföyünüze yeni müşteriler eklemek, yeni iş bağlantıları kurmak ve marka bilinirliğinizi artırmak için Hostech by TUSİD Fuarı’nın sizlere sunduğu fırsatları geç olmadan yakalayın. Şimdi yerinizi ayırın ve Hostech by Tusid ile firmanızın dünyaya açılmasına tanık olun.

STANTLI KATILIM FORMU!

Hostech By Tusid Her Geçen Yıl Daha Güçlü

Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İş adamları Derneği (TUSİD) tarafından desteklenen “HOSTECH by TUSİD - Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı”, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde 27 - 31 Mayıs 2025 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 116 ülkeden 21.428 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan Hostech by Tusid bu sene hedefini 150 den fazla ülkeden 30 bini aşkın yabancı iş insanını ağırlamak olarak belirledi. 

Neden Hostech by TUSİD?

Beş yüze yakın katılımcısı olan Hostech by Tusid katılımcılarına, firmalarının ürün ve hizmetlerini dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerine tanıtma imkânı sunuyor.

  
 

Geniş Ürün Grubu

HORECA sektörü̈ için önde gelen uluslararası ticaret noktalarından biri olan fuarda, sektöre hizmet veren endüstriyel mutfak, servis, ikram, çamaşırhane, pasta ve fırın makine ve ekipmanları ile kontrat mobilya, tekstil, dekorasyon, temizlik, aydınlatma, mimarlık, havuz ve peyzaj gibi ilgili tüm sektörlerden geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile ziyaretçilerden tam not aldı. 

Horeca Sektörünün Yükselen Yıldızı: Hostech by Tusid

Son zamanlarda horeca sektörünün ihracat rakamlarında en hızlı yükselen ülkesi Türkiye oldu. Öncelikli hedefi otek ekipmanları ihracatında ilk 10 a girmek olan Türkiye 6. Sıraya kadar yükseldi.  

2023 Yılı Hostech by Tusid

Geçtiğimiz fuarda 21.428 toplam ziyaretçiyi ağırlayan Hostech 2023 katılımcı ve ziyaretçilerinden tam not aldı. Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan HOSTECH by TUSİD - Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı beş gün boyunca ülke ekonomisine katkı sundu.