HOSTECH BY TUSİD 2025’e Doğru Yola Çıkmaya Hazır mısınız?

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan HOSTECH by TUSİD - Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, 27 - 31 Mayıs 2025 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açacak.

ONLİNE BİLETİNİZİ HEMEN ALIN!

HOSTECH BY TUSİD 2025'i Ziyaret Etmek İçin 5 Neden

Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek.
İş hedefleri doğrultusunda olabildiğince farklı firmayla görüşmek.
Gelecekteki iş fırsatları için iş ağını genişletmek ve yeni iş insanlarıyla tanışmak.
İş çevresiyle sosyalleşmek.
Fuarın etkinlik ve seminerlerine katılarak sektörel bilgisini geliştirmek.

Binlerce İş İnsanıyla Buluşma Fırsatı 

Ziyaretçilerine farklı sektörlerden üretici ve distribütör firmalarla buluşma fırsatı sunan Hostech by Tusid Fuarı’nda işletmenize uygun ürünler ve çözümler sizi bekliyor. Fuarda, yeni tedarikçilerle tanışarak ürün çeşitliliğinizi artırabilir, projelerinizde işbirliği yapabileceğiniz potansiyel ortaklarla buluşabilirsiniz. Hostech by Tusid Fuarı’nda işletmenize uygun çözümler sunan firmalardan binlerce iş insanıyla tanışarak iş ağınızı geliştirecek yeni bağlantılar edinin. 

İlham Alınmak Üzere Keşfedilmeyi Bekleyen Ürün Grubu Çeşitliliği

Hostech by Tusid geniş sektör ve ürün çeşitliliğiyle, birbirinden farklı ürünleri keşfetme fırsatı sunuyor. endüstriyel mutfak, servis, ikram, çamaşırhane, pasta ve fırın makine ve ekipmanları ile kontrat mobilya, tekstil, dekorasyon, temizlik, aydınlatma, mimarlık, havuz ve peyzaj gibi daha nice sektör Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.  


 

 

Ziyaretinizi Güçlendirecek Nedenler

HORECA sektörü̈ için önde gelen uluslararası ticaret noktalarından biri olan Hostech by Tusid ile iş ve iletişim ağınızı genişletebilir, kuracağınız etkin pazar bağlantıları ile uzun vadeli ve istikrarlı iş bağlantıları kurabilirsiniz. Sektöre liderlik eden öncü firma sahipleri ile birebir görüşme imkana sahip olabilirsiniz. Yerli-yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, iş birliği yapabilirsiniz. Fuar randevu programı hedeflediğiniz firma profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sistem ile firmaları ilgi alanınıza göre filtreleyebilir, iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok firmaya ulaşabilirsiniz

Güçlü İş Birliğinden Faydalanın

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane,Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İş adamları Derneği (TUSİD) tarafından organize edilen Hostech by Tusid fırsatlar dünyasını ayağınıza getiriyor. Bu güçlü iş birliği sayesinde gerek Türkiye’den gerekse dünyanın farklı ülkelerinden, ürünlerini sergilemek üzere birçok sektörde alanında uzman binlerce üretici ve tedarikçi İstanbul’da bir araya gelecek.  

HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN!